spolupracuj a sdílej - čím víc dáš, tím víc se ti vrátí


Zanech stopu

Napište nám zpětnou vazbu nebo alespoň zanechte stopu.

Chcete-li být informováni o novinkách v naší aktivitě? Zanechte vzkaz. Rádi se spojíme se spřízněnými lidmi, napište nám připomínky, kontakt nebo rovnou email na programesk@gmail.com.

 

Pokud máte nějaké konstruktivní připomínky ke stávajícímu systému a jeho reformování? Pište zde...


Diskusní téma: Zanech stopu - napiš připomínky

Datum: 25.10.2017

Vložil: Jiri Jirsa

Titulek: Evoluce spolecnosti

Ahoj vsichni
Ja souhlasim s tebou Petre a rad bych se aktivne podilel na teto zmene. Uz nekolik let se venuji dusevnimu rozvoji a i kdyz to jde pomalu a tezce. Jde to. A verim ze dusevni vyvoj kazdeho z nas je jednou z dobrych cest jak pomoci vyresit nase globalni problemy. Vzdy ale musime zacit sami u sebe a pokracovat dal clovek po cloveku. Snazim se momentalne vzdelat vice o ruznych druzich terapii. Momentalne se zajimam o etikoterapii. A verim ze se spravnym pristupem a trpelivosti budu schopny pomoci nejen sobe a lidem v mem okoli ale i vsem lidem ktere potkam a budu mit tu moznost jim pomoci a lidem v jejich okoli. Evoluce spolecnosti mysl po mysli. Pokud by jste mel jakykoliv napad jak bych mohl pomoci nebo se podilet na teto zmene prosim kontaktujte me na emailu jiri.koblih@yahoo.co.uk

—————

Datum: 05.10.2014

Vložil: Lada Topinková

Titulek: Tyto stránky ještě fungují?

Podobné myšlenky jsem slyšela od pana prof. Zeleného, pracujícího na nějaké univerzitě v Americe
lada.topinkova@seznam.cz

—————

Datum: 21.11.2017

Vložil: Petr V.

Titulek: Re: Tyto stránky ještě fungují?

Zdravím, omlouvám se. Stránky fungují, jen já teď nestíhám fungovat :-) Roky jsem tu nebyl.

—————

Datum: 12.11.2013

Vložil: Carlos Amigos

Titulek: Vítej v kapitalismu

Milý Petře, jen namátkou jsem pročetl několik Tvých stránek z tohoto webu a mohu jen dodat - Vítej v kapitalismu. Někde se sice zmiňuješ o tom, že hledáš střední cestu mezi kapitalismem a komunismem, ale obávám se, že střední cesta neexistuje. Mohu Ti z vlastních zkušeností staršího člověka říci, že cesta společného vlastnictví výrobních prostředků a tím i možnosti přerozdělování zisků na celospolečensky potřebné oblasti života - vzdělávání, kultura, zdravotnictví, bydlení - nebyla zas tak špatná. Špatní byli mnozí lidé, kteří se na této myšlence vezli a špatní lidé byli Ti, kterým vadila a dělali všechno pro to, aby se mohl vrátit kapitalismus se všemi svými hrůzami - drancováním přírodních zdrojů, nezaměstnaností, bezdomovectvím, kriminalitou, gamblerstvím, drogami, pornografií, neúctou k životu, orientací ve všech oblastech jen na zisk. Ale co Ti budu povídat, tohle víš sám asi lépe něž já, protože pro Tebe je kapitalismus současnost a Tvůj život, Já jsem měl štěstí v tom, že velkou část svého žvota a dětsví jsem mohl prožít ve společnosti zcela jiné, kdy byl čas nejen na práci, ale i na rozvíjení nesobeckých a nekomerčních vzthů. Adios Amigos.

—————

Datum: 03.02.2015

Vložil: Petr

Titulek: Re: Vítej v kapitalismu

Děkuji za příspěvek. Bude hold úkolem naší generace a našich dětí, abychom vybudovali opět lepší svět. Tj. poučili se z chyb minulosti a přítomnosti a začali nově. Bohužel i to bude potřebovat nějaký vstupní kapitál :-)

—————

Datum: 15.02.2013

Vložil: Dušan (Láďovo dvojče z "plešingMedous")

Titulek: NZP-kulturní impuls?

Petře, zdravim Tebe srdečně z Bratislavy a zaostřuji na https://www.zakladnyprijem.sk
Jako možnost která ve spojení s daňovou reformou uvolní tvořivé síly dnes vázané stávajícím systémem - tak jak rozepisuješ zde. Najdeš tam filmovou esej i linky ...ve Švýcarsku jsou s iniciativou nejdál.

—————

Datum: 03.04.2013

Vložil: Petr Vogeltanz

Titulek: Re: NZP-kulturní impuls?

děkuji za podnětný odkaz

—————