spolupracuj a sdílej - čím víc dáš, tím víc se ti vrátí


Sponzoři projektu

Na prvním místě se umístil:

                     Vlastní volný čas, zájem o věc a naděje na změnu.

 

Další sponzory hledáme a možná čekáme právě na vás, zatím jsou ještě místa volná.

 

Práce bez finanční podpory dnes není jednoduchá. Prioritou je vydělat na nájem, stravu a rodinu, pak teprve je čas na další aktivity. Práci na systémových reformách a propagaci změn a diskusí o problému zatím financovala jen vlastní peněženka a čas. A nejde to tak donekonečna. Hledám sponzory.

Jistota financí dělá ze skromných lidí tvořivé a pracující včelky. Nejistota práce a mzdy jen ustrašené krysy běžící bludištěm. Obě role se u mne střídají a práce na návrzích a propagaci systémových změn a myšlenek etikoprevence ubíhá pomalu, pomoci však můžete i vy.

Líbí se vám myšlenky na těchto stránkách a další propagační aktivity k teorii přesyceného trhu práce a návrhům systémových řešení? Pomozte nám prosadit změnu, vyvolávat veřejné debaty a diskuse a dopsat knihy, máte-li možnost a chuť, podpořte nás.

I drobné pravidelné příspěvky nebo nabídky spolupráce mohou pomoci nastartovat systémovou změnu.

Své návrhy zasílejte na programESK@gmail.com


Hledáme sponzory

Projekt můžete podpořit:

V prvé řadě zpětnou vazbou k textům a myšlence. Považujete-li stránky za přínosné, napište nám svou zpětnou vazbu. (vogeltanzp@seznam.cz)

 

Můžete naši činnost (texty, přednášky, knihy, politické snahy) podpořit i symbolickým sponzorským příspěvkem na č.ú.: 210437331/0300. Do vzkazu pro adresáta napište pESK a email (nechcete-li zůstat anonymní). Nebo mne přímo kontaktujte na email výše.

Finance budou použity k úhradě nákladů spojených s úpravou stránek, psaním a vydáváním knih a dále na pomocné aktivity spojené s dalším šířením myšlenky, popř. přípravou konkrétních aktivit na rozvolňování utaženého trhu práce a na jiné přidružené aktivity autora či lidí jím pověřených. Každá aktivita dnes něco stojí, jakékoli vyjádření podpory vítám.

s přáním hezkého dne

Petr Vogeltanz


Sponzoři projektu

Oficiální sponzoři projektu

Zatím žádné záznamy.

—————